Освітній туризм: вперед за знаннями!

Хтось мріє пересипати з руки в руку білий пісок на Мальдівах, хтось бачить себе на вулицях Парижа, а хтось вже крокує в своїх думках за старими мощених вуличках Східної Європи ...

Подорожі відкривають широкі можливості в пізнанні себе і придбанні нового досвіду. Але подорожі + навчання роблять ці можливості воістину безмежними!

Що ж таке Освітній Туризм?

Уявіть, що ви поїхали у відпустку. На два тижні. В Італію. Можна 24/7 ходити по магазинам, їсти піцу і пасту та розглядати пам'ятки. А можна поєднати все це з вивченням самого мелодійної мови в світі! Тим більше, що ви вже знаєте не менш 100 слів!

Amore, felicita, informazione, belissimo, italiano vero!

А величний Лондон? Відвідайте Букінгемський Палац і знамениту Бейкер Стріт, катайтеся на найбільшому Колесі Огляду, подивіться на мумію Рамзеса в Британському Музеї та потисніть руку самій королеві в музеї мадам Тюссо ... І крім усього, додайте Fluent English свого резюме!

Освітній Туризм - це коли ви не витрачаєте гроші на відпочинок, а вкладаєте їх у свій розвиток. Чому освітній туризм стає все більш популярним не тільки серед молоді, а й серед людей старшого покоління?

Відповідь не потрібно довго шукати: вивчення іноземної мови - це сама захоплююча і неповторна подорож, яку хочеться робити знову і знову. Через мову іншої країни пізнається не тільки культура, а й менталітет народу, його спосіб мислення і сприйняття себе в навколишньому світі.

Просто лежати на шезлонзі перед басейном готелю вже давно не модно. І звичайний туризм все частіше і частіше програє в порівнянні з освітнім, коли ви отримуєте не тільки відпочинок, екскурсії та враження, а й нові знання і навички, здатні вплинути на ваше майбутнє.

Подорожуйте, вивчайте мови, відкривайте кордони! І нехай ваші плани здійсняться!

Понравілассь стаття? Лайкні в своїй мережі, повідом  другу:

Образование в Украине

Search