Інтенсивний курс

Курсы иностранных языков в Днепропетровске

Чому "інтенсив"?

Заняття проходять в більш інтенсивній формі, ніж протягом року, і матеріал одного семестру Ви проходите за 1,5 місяці. На інтенсивному курсі Ви відвідуєте чотири основні уроки на тиждень по 80 хвилин

Скільки людей в групі?

У групі не більше 8 чоловік - це забезпечує максимальну увагу з боку викладача і ефективну опрацювання всього матеріалу.

Що можна вивчити за 1,5 місяці?

1,5 місяці занять - це 48 годин навчання в групі. 48 годин - це стандартний обсяг семестрового курсу (3 місяці), який в інтенсивному режимі Ви проходите вдвічі швидше (за 1,5 місяці).

Чи не занадто сильне навантаження?

Безумовно, навантаження вище, ніж на річних або семестрових курсах. Вам потрібно бути готовим до того, що доведеться запам'ятовувати великі обсяги інформації: нові слова, схеми побудови речень і т.д. Але, присвятивши ці 1,5 місяці вивченню іноземної мови, Ви матимете відчутний результат. Ми зі свого боку зробимо все можливе, щоб Вам було цікаво - на Вас чекає постійна зміна видів діяльності. Це не дозволить Вам нудьгувати або втратити інтерес до навчання. До того ж наші викладачі - це люди з активною життєвою позицією, які вміють зробити кожен урок цікавим, корисним, а головне - результативним. Коли Ви бачите результат свого навчання - це мотивує Вас ще більше!

Коли починаються заняття?

Старт:

  • листопад
  • лютий
  • квітень
  • червень
  • липень

Заняття: 4 рази на тиждень по 120 хв

Розклад:

ПН, ВТ, СР, ЧТ 14.30

ПН, ВТ, СР, ЧТ 16.30

ПН, ВТ, СР, ЧТ 18.30

Вартість: 2200 грн/курс
*сплата одним платежом
 
Знижка студентам 15%
Сімейна знижка 20%
Обучение иностранным языкам в Днепропетровске

Забронюйте місце в групі

Образование в Украине

Search