Підготовка до іспитів

Мовні іспити - обов'язковий атрибут всіх вступників вчитися за кордон. Вони потрібні і тим, хто планує отримати хорошу роботу за кордоном або просто переїхати жити в іншу країну (так, в Німеччині обов'язковим при переїзді є тест на знання німецької на рівні А1).

Для тих же, хто не прагне вчитися, жити чи працювати за кордоном, ми рекомендуємо отримати міжнародний мовний сертифікат як офіційне визнання володіння іноземною мовою. У чому цінність міжнародних мовних сертифікатів:

  • видаються Міністерством освіти тієї країни, мову якої ви вивчаєте
  • є офіційним визнанням ваших знань
  • цінуються роботодавцями по всьому світу

Мовні іспити з іноземних мов мають приблизно однакову структуру - це секції іспиту, перевіряючи основні навички володіння іноземною мовою. Так, стандартно іспити поділяються на наступні секції:

  • читання (робота з текстом)
  • аудіювання (сприйняття на слух)
  • лист (перевірка писемного мовлення)
  • розмовна мова

Оцінюються іспити по-різному: наприклад, іспит з англійської IELTS оцінює кожну секцію, після чого виносить середній бал - він і буде офіційним балом по іспиту; в іспанському тесті DELE за кожну секцію виноситься оцінка apto / no apto (тобто зданий / не зданий) без прорахунку балів.

Який би іспит ви не вибрали, до нього необхідно ретельно готуватися.

З року в рік ми стикаємося з однією і тією ж ситуацією: людина з нульовими знаннями іноземної мови просить підготувати його до іспиту на високий бал. Хочемо внести ясність: підготовка до іспиту проводиться тільки якщо ви ВЖЕ володієте іноземною хоча б на рівні базового спілкування (А2). Якщо ж знань немає, то необхідно пройти загальний курс іноземної мови і тільки потім - курс підготовки до іспиту.

Структура курсу

Подготовка к экзаменам английский Днепропетровск

Тривалість

5 тижнів

Подготовка к экзаменам немецкий Днепропетровск

Кількість занять

15 занять по 90 хв

Подготовка к экзаменам польский Днепропетровск

Початок занять

За запитом
Подготовка к экзаменам чешский Днепропетровск

Графік занять

3р в тиждень по 90 хв.

Вартість курсу:

Порядок оплати

Подготовка к экзаменам французский Днепропетровск
Група 2-4 чoл.
3400 грн
Подготовка к экзаменам испанский Днепропетровск
Індивідуально
4500 грн

Забронюйте місце в групі та отримайте знижку 10%

Перед записом на курс на підготовку до іспитів вам запропонують пройти безкоштовний тест. Якщо знань іноземної мови виявиться недостатньо, необхідно буде пройти загальний курс іноземної мови, і тільки потім - курс підготовки до іспиту. Тому не відкладайте це питання на останній момент. Плануйте події свого життя з урахуванням часу, який потрібен на втілення цих планів.

Забронюйте місце в групі та отримайте знижку 10%

Образование в Украине

Search