Курси англійської мови в Дніпрі

Курсы английского языка в Днепропетровске для начинающих

Замовити кращі курси англійської мови YouSpeak в Дніпрі

Школа англійської мови в Дніпрі

Англійська мова сьогодні потрібна всім. Без неї складно розраховувати на реалізацію перспективних життєвих планів, кругосвітню подорож, навчання в престижних університетах світу і отримання вакантної посади з гідним рівнем оплати. Якщо озирнутися по сторонам, то англомовний контент оточує нас з усіх боків. Світова преса, музичні композиції, Голлівудські фільми - все це не тільки цікаво, але ще сприяє нашому просвітлінню та культурному розвитку.

Добре, що школа англійської мови в Дніпрі пропонує кожному українцю заповнити прогалину знань, що вже в середньостроковій перспективі стане в нагоді для виконання давно запланованих справ. Запрошуємо до нас всіх, хто прагне нових знань і бажає майстерно навчитися іноземної мови, яка, в тій чи іншій мірі, поширена практично в усіх країнах світу.

Курс англійської мови розділений на чотири рівні (А1, А2, В1, В2) - від початківця до рівня "вище середнього". На засвоєння одного мовного рівня за нашою програмою у студента йде 4 місяці (48 навчальних годин + 16 годин додаткових спецкурсів і клубів).

Переваги наших курсів англійської мови:

 • інтенсивна методика навчання на результат
 • невеликі групи 6-8 чоловік
 • досвідчений викладач
 • безкоштовні додаткові заняття та клуби
 • система відпрацювання пропусків

Забронюйте місце в групі та отримайте знижку 10%

Графік занять

Курсы английского языка в Днепропетровске для начинающих

Заняття

3р. на тиждень по 80 хв
(2 базових уроки + спецкурс)
Курсы английского языка в Днепропетровске для начинающих

Група

6-8 чол.

Курсы английского языка в Днепропетровске для начинающих

Безкоштовні спецкурси

 • граматика
 • аудіювання
 • словниковий запас
 • підготовка до іспитів
Курсы английского языка в Днепропетровске для начинающих

Безкоштовні клуби

 • розмовний клуб англійської мови
 • кіноклуб
 • студія другої іноземної мови*

* Студія другої іноземної мови: Ви можете вивчати другу іноземну мову в нашій школі абсолютно безкоштовно, якщо оплатили річний курс або перейшли на наступний семестр. Безкоштовне вивчення другої іноземної мови можливе за умови, що Вам підходить розклад і в групі є вільні місця.

Якщо у Вас виникли складнощі з вибором курсу, ми допоможемо Вам визначитися.

Користь наших курсів англійської мови:

  1. Детально пророблена навчальна програма. Ми пропонуємо вивчення англійської мови в Дніпрі за унікальною методикою, яка дозволить новачкові оволодіти базовими знаннями в найкоротші терміни, а досвідченому учневі отримати доступ до більш великих знань. A1, A2, B1, B2 - вибирайте свій рівень і починайте навчання прямо зараз!
  2. Гнучкі розцінки на послуги, що надаються + бонуси. У школі YouSpeak на курси англійської мови Дніпро ціни залишаються прийнятними для більшості українців, які мріють освоїти настільки популярну мову. Ознайомтеся з нашими пропозиціями детальніше, щоб не виникали додаткові сумніви в ціновій політиці. Під бонусами маються на увазі безкоштовні уроки вивчення іноземних мов, що точно не повинно бути упущено з уваги.
  3. Талановиті та креативні викладачі. Ключ до засвоєння нового матеріалу лежить в його правильної подачі. Погодьтеся, що нудні й довгі лекції не принесуть відчутного результату. Саме тому з нашими викладачами буде комфортно займатися і пізнавати нові грані англійської мови, поступово підвищуючи свій рівень володіння мовою. Поки на курси англійської мови Дніпро ціни залишаються лояльними, поспішайте приєднатися до числа тих, хто збирається помітно розширити кругозір своїх знань!

YouSpeak - вивчайте англійську мову з користю для себе і гаманця

Шукаєте кращі курси англійської мови в Дніпрі за помірними цінами? В такому випадку, запрошуємо до себе в гості! Неодмінно вивчіть всі наші пропозиції і не забудьте проконсультуватися з менеджером, для чого рекомендується зателефонувати по наведеним телефонним номерам.

Курси англійської мови YouSpeak

Річний курс

ривалість: 9 місяців
(3 семестри)
Старт: вересень (курс проходить з вересня по кінець травня)
Заняття: 3р. на тиждень по 80 хв (2 базових заняття + спецкурс)

Вартість: 8600 грн/на рік
або 2 платежі по 4500 грн
 
Знижка студентам 15%
Сімейна знижка 20%
*знижка діє лише при сплаті повного курсу
 
АКЦІЯ!
При сплаті в серпні - вартість 7600 грн/на рік
 
При сплаті річного курсу можна безкоштовно вивчати другу іноземну мову

Семестровий курс

Тривалість: семестр = 3 місяці
(для проходження 1 мовного рівня необхідно 2 семестри)

Старт: вересень, жовтень, грудень, березень, червень

Занятия: 3р. на тиждень по 80 хв (2 базових заняття + спецкурс)
 
Вартість: 3300 грн/семестр
або 2 платежі по 1700 грн
 
Знижка студентам 15%
Сімейна знижка 20%
*знижка діє лише при сплаті повного курсу
 
АКЦІЯ!
При сплаті в серпні, листопаді, лютому - вартість 2800 грн/семестр
 
При переході на третій семестр можна безкоштовно вивчати другу іноземну мову

Інтенсивний курс

Тривалість: 1,5 місяці

Старт:

 • листопад
 • лютий
 • квітень
 • червень
 • липень

Заняття: 4 рази на тиждень по 120 хв

Розклад:

ПН, ВТ, СР, ЧТ 14.30

ПН, ВТ, СР, ЧТ 16.30

ПН, ВТ, СР, ЧТ 18.30

Вартість: 2200 грн/курс
*сплата одним платежом
 
Знижка студентам 15%
Сімейна знижка 20%

Забронюйте місце в групі та отримайте знижку 10%

Викладачі англійської мови в школі YouSpeak

Вікторія Дубинка
Курсы английского языка в Днепропетровске для начинающих

Вік: 4 роки
Освіта: ДНУ, філологічний факультет
Спеціальність: Філолог. Викладач англійської та німецької мови та літератури
Стаж викладання: з 1995 року
Сертифікати: CAE, TestDaF
Про себе:

   (068) 567 09 57 

(095) 022 73 74

Відгуки про курси англійської мови

Забронюйте місце в групі та отримайте знижку 10%

Кембриджські іспити та сертифікати

Іспити та сертифікати Кембриджського університету дають можливість підтвердити свої знання англійської мови на міжнародному рівні. Ми рекомендуємо нашим студентам не просто вивчати англійську мову, а вивчати з результатом - по закінченні курсу здайте кембріджський іспит і отримаєте міжнародний сертифікат, який дає Вам право вступити на навчання або роботу в будь-яку країну світу.

Курс підготовки до кембриджських іспитів (KET, PET, FCE, CAE, IELTS) є рекомендованим доповненням до основного курсу англійської мови в нашій школі. Детальніше про іспити і програмах підготовки ...

Крім того, в процесі навчання Ви регулярно проходите потокове тестування після кожного навчального модуля, а по закінчення курсу здаєте фінальний тест. При успішній здачі фінального тесту (більше 70% правильних відповідей) Ви отримуєте сертифікат школи YouSpeak, підтверджуючий Ваш рівень знань.

Курсы английского языка в Днепропетровске для начинающих

При реєстрації та успішній здачі к Кембриджського іспиту Ви отримуєте сертифікат міжнародного зразка. Кембриджський сертифікат визнається роботодавцями та навчальними закладами всього світу і є безстроковим, а також служить офіційним підтвердженням Вашого рівня знань. Повну підготовку, попереднє (пробне) тестування та реєстрацію на іспит Ви можете пройти при нашій школі.

Курси англійської за кордоном

Курси англійської мови

Курси англійської в США, Канаді, Великій Британії  від провідних світових шкіл!  Ми проводимо підбір програми, реєстрацію, підготовку документів для візи (за необхідності її отримання) безкоштовно! Ви можете обрати короткострокові курси (від 2 тижнів), курси для компаній, канікулярні та сімейні програми. Звертайтеся до наших фахівців за безкоштовню консультацією! 

Англійська для компаній

Курси англійської

Корпоративная англійська в Дніпрі - це можливість навчати співробітників вашої компанії в офісі, без виїзду в мовну школу. Ми розробили перевірені ефективні методики, які дозволяють заговорити англійською мовою у стислі терміни. Ми проводимо контроль відвідуваності занять, індивідуальний контроль прогресу, особисті консультації з викладачем, надаємо щомісячні звіти керівництву компанії. 

Розмовний клуб з носієм мови

Курси англійської мови в Дніпрі

Розмовний клуб англійської з носієм мови (Дніпро) - це супер можливість прибрати мовний бар'єр та попрактикувати англійську. Заняття в розмовному клубі проходять 1 раз на тиждень (субота або неділя) в групах до 12 чоловік. Кожне розмовне заняття присвячене певній темі, таким чином ви не лише розвиваєте своє мовлення, а й поповнюєте словниковий запас. 

Курсы английского языка в Днепропетровске для начинающих

Програма University Preparation

Для бажаючих поступити на навчання в закордонний ВНЗ школа YouSpeak спільно з агентством освіти за кордоном DSA розробили програму University Preparation (UP), що дає можливість пройти академічну підготовку і бути зарахованим до обраного навчального закладу за кордоном. Програма створена для студентів і школярів 10 - 11 класів і включає в себе чотири обов'язкові модуля:

 • Модуль мовної підготовки
 • Модуль підготовки до мовного іспиту
 • Академічний модуль
 • Модуль підготовки документів та зарахування до ВНЗ

Тривалість навчання залежить від попередніх знань англійської мови і становить від півроку (при високих знаннях англійської) до двох років (при початкових знаннях англійської мови). Детальніше про програму можна дізнатися у фахівців агенціїї DSA за тел. 067 811 38 16, 073 215 11 95

Читайте в нашому Блозі


Приєднуйся до нас у соцмережах!


Підпишіться на нашу розсилку!

Образование в Украине

Search