Відгуки студентів YouSpeak

Відгуки студентів
Відмінні курси! Особливо хочеться відзначити викладача німецької мови - Аліну! Дуже грамотний фахівець. Найголовніше, що вона не просто сама володіє мовою на високому рівні, а може навчити. Це дано не кожному. За пів року навчання відчувається реальний результат! Займатися дуже приємно і цікаво! Велике вам дякую! Дуже щаслива, що прийшла вчити мови саме в Youspeak
Марія Баранова
Марія Баранованімецька мова
 
Навчаюсь на курсах англійської в школі YouSpeak вже рік. Прийшла сюди з рівнем elementary, а тепер у мене upper-intermediate. Цього літа отримала можливість використовувати свої знання по повній! Нарешті я можу в подорожах говорити вільно і не відчувати дискомфорту. Продовжую займатися просто тому, що мені дуже подобається, це вже як хобі. Всім рекомендую YouSpeak!
Наталія Пономарьова
Наталія Пономарьоваанглійська мова
 
Мені дуже подобаються ці курси методикою викладання і легкою формою подання матеріалу. А найбільший плюс - це професіоналізм викладачів! Величезне спасибі вам !!! Я вас кохаю!!!
Євгенія Забігайло
Євгенія Забігайлофранцузька, іспанська, італійська мови
 
Є кілька найважливіших плюсів, які хотілося б відзначити:
  • В першу чергу - професійний підхід, що дозволяє швидко і ефективно досягати результатів.
  • Дуже важливо - індивідуальний підхід до кожного студента.
  • Легка і ненав'язлива форма спілкування і піднесення матеріалу.
  • Професіоналізм у поєднанні з легкою атмосферою і порядністю - то рідкісне поєднання, за яке хочеться сказати Дякую цій команді.
"Аннаанглійська мова
 
Хочу сказати велике спасибі Аллі, за курс іспанської мови, всім рекомендую! Вже з перших занять ви почнете практикувати мову, вчиться будувати речення і говорити, і так непомітно для себе тема за темою нарощується словниковий запас і навички спілкування. На курси ходиш із задоволенням, не тільки вчишся але і приємно проводиш час, спасибі велике за твою методику і душевну атмосферу на заняттях!
Гуля Кебурія
Гуля Кебуріяіспанська мова
 
Всім рекомендую курси іспанської у Алли. Вони унікальні тим, що за короткий час можна вивчити величезну кількість інформації і (ті ж граматичні правила) і навчитися її застосовувати. При цьому я жодного разу не відчувала, що я на уроці: заняття завжди були цікавими, а завдання - актуальними в повсякденному житті і спілкуванні з іспаномовними. Дуже вдячна за надану мені допомогу у вивченні мови!
Вікторія Печерська
Вікторія Печерськаіспанська мова
 
Пішла на курси іспанської просто так, за компанію з подружкою ... І не думала, що мене так затягне! Іспанська тепер стала моїм захопленням! Особливо люблю колекціонувати смішні іспанські слова)). Про школу YouSpeak можу сказати тільки все найкраще: відмінні викладачі, доброзичливі, ведуть цікаві уроки. Навіть не шукайте нічого іншого!)))
Анастасія Грудік
Анастасія Грудікіспанська мова
 
YouSpeak - моя улюблена мовна школа !!!! Тут я займаюся іспанською, а нещодавно пішла ще і на польську. Тепер п'ятниця - мій улюблений день (бо поспіль урок іспанської та польської). А ще хочу сказати: в навчальному класі дуже затишна атмосфера. Хочеться просто прийти і сидіти там весь день!
Юлія Чернишова
Юлія Чернишоваіспанську та польську мови
 
Зараз вивчаю німецьку мову в цій школі. Дуже подобається процес навчання, викладач знаходить підхід до кожного студента, пояснює абсолютно все, що незрозуміло, можна підійти і проконсультуватися з будь-якого питання. в цьому дуже велика відмінність від викладача Університету. Все пояснюється доступно, багато раз повторюємо матеріал, і він добре запам'ятовується. В цілому задоволена своїми знаннями і викладачем Вікторією, яка володіє німецькою мовою в ідеалі. Рекомендую цю школу всім своїм знайомим, у яких є бажання вивчати мови.
Анна Шлагина
Анна Шлагинанімецька мова
 
Образование в Украине

Search